Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-18 14:32:23 150

Nohhh... szoval meglatogatott Venge koma is... szimpatikus fiatalember es van neki jo hosszu csovu objektive... Azt hiszem a legtobbeteket (ez jo magyaros volt) en ismerem, szoval jo lenne most mar szemelyesen talalkozni... ahogy beszeltuk Martely kornyeke lenne a legjobb megoldas... Az ido majd eldonti...

A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-04-18 11:07:09 149
Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv!
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-04-17 18:14:49 146

Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!

Bennt vagy egész nap?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!