Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 10:47:38 239
Meg lesz, meg lesz! Ha bárkinek van jobb ötlete helysínről írjon!
A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-04-18 10:23:29 237

Szasztok !

 

 

Én is lőttem pár képet itt.

Majd este berakom nektek. :-))

No nem kell félreérteni.

Amúgy ez a fotóstali már készülget egy jó ideje.

Szeretnék már kezet szorítani valamennyiőtökkel.

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!