|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-18 09:15:12
|
236
|
Én a 300-at ekvivalenciában értettem, nekem is csak 200-asom van! Majd mennyünk már ki együtt is valamikor!
Jöhet más is! |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-18 08:43:29
|
235
|
200as a legnagyobb :-( De voltam ott ősszel és akkor elég volt, mert akkor közelebb voltak a récék (nem ezek a sirályok), akkor a nádas mögül becserkésztem őket. Igaz egy cipőm bánta, mert térdig süppedtem az iszapos részen, örömet okozva az arrajáróknak. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-18 06:51:29
|
234
|
Ön nyert!
Neked milyen teléd van? Azért úgy néz ki, hogy 300mm nem nagyon elég. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|