Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 09:15:12 236

Én a 300-at ekvivalenciában értettem, nekem is csak 200-asom van! Majd mennyünk már ki együtt is valamikor!

 

Jöhet más is!

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-18 08:43:29 235
200as a legnagyobb :-(
De voltam ott ősszel és akkor elég volt, mert akkor közelebb voltak a récék (nem ezek a sirályok), akkor a nádas mögül becserkésztem őket. Igaz egy cipőm bánta, mert térdig süppedtem az iszapos részen, örömet okozva az arrajáróknak.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 06:51:29 234

Ön nyert!

 

Neked milyen teléd van? Azért úgy néz ki, hogy 300mm nem nagyon elég.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!