Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-18 08:43:29 235
200as a legnagyobb :-(
De voltam ott ősszel és akkor elég volt, mert akkor közelebb voltak a récék (nem ezek a sirályok), akkor a nádas mögül becserkésztem őket. Igaz egy cipőm bánta, mert térdig süppedtem az iszapos részen, örömet okozva az arrajáróknak.
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 06:51:29 234

Ön nyert!

 

Neked milyen teléd van? Azért úgy néz ki, hogy 300mm nem nagyon elég.

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2005-04-17 22:27:04 232
Bújtosi tó. Pár napja voltam arra a közös költséget befizetni, akkor néztem ki énis, csak magasan járt a nap, nem vettem elő a gépet. Gondoltam majd kora reggel vagy este előtt (napnyugta hivatalosan).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!