Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-18 06:51:29 234

Ön nyert!

 

Neked milyen teléd van? Azért úgy néz ki, hogy 300mm nem nagyon elég.

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-17 22:27:04 232
Bújtosi tó. Pár napja voltam arra a közös költséget befizetni, akkor néztem ki énis, csak magasan járt a nap, nem vettem elő a gépet. Gondoltam majd kora reggel vagy este előtt (napnyugta hivatalosan).
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-17 21:47:34 229

Ide szervezhetnénk egy fotós talit egyszer! Még pár hét és a hétvégeim szabadabbak lesznek, majd megpróbálok egyeztetni veletek. Szóval ki találja ki, hogy Nyíregyházán hol készültek ezek a képek?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!