|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-17 22:27:53
|
233
|
| Ízlések és pofonok...:) Nekem hosszú újjaim vannak, valszeg azért kényelmetlen a keskeny test.... |
|
A hozzászólás:
 |
karcos01
2005-04-17 22:05:02
|
231
|
köszi a tanácsot !
én meg pont azt olvastam róla, hogy milyen kellemes fogású de mielőtt veszek kézbe fogom venni mindkettőt de valszeg a 350d-nél maradok |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-16 22:02:13
|
223
|
| e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|