Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-17 22:27:53 233
Ízlések és pofonok...:) Nekem hosszú újjaim vannak, valszeg azért kényelmetlen a keskeny test....
A hozzászólás:
karcos01 Creative Commons License 2005-04-17 22:05:02 231
köszi a tanácsot !

én meg pont azt olvastam róla, hogy milyen kellemes fogású
de mielőtt veszek kézbe fogom venni mindkettőt
de valszeg a 350d-nél maradok
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-16 22:02:13 223
e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!