|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-17 22:27:04
|
232
|
| Bújtosi tó. Pár napja voltam arra a közös költséget befizetni, akkor néztem ki énis, csak magasan járt a nap, nem vettem elő a gépet. Gondoltam majd kora reggel vagy este előtt (napnyugta hivatalosan). |
|
 |
toth-abri
2005-04-17 21:49:39
|
230
|
hoppá, itt a második:
 |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-17 21:47:34
|
229
|
Ide szervezhetnénk egy fotós talit egyszer! Még pár hét és a hétvégeim szabadabbak lesznek, majd megpróbálok egyeztetni veletek. Szóval ki találja ki, hogy Nyíregyházán hol készültek ezek a képek?
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|