|
|
|
|
 |
gina-cat
2005-04-18 10:19:10
|
946
|
nagyon-nagyon szép ez a macs:))
a szerződés is rendben van, az ivartalanítás költsége a vevőt terheli, ha a tenyésztőnél, akkor +ba kell fizetni. legalábbis nálam és "körülöttem" így van. sőt az se mindegy ki végzi el a műtétet, tőlem törzskönyv csak akkor megy ki, ha a saját dokim végzi el!! |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-04-17 19:05:22
|
940
|
:) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-04-17 19:01:56
|
939
|
Igen ismerem a helyzetet.
Nagyot nőtt ám a kis lógófüllencs...)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|