Keresés

Részletes keresés

gina-cat Creative Commons License 2005-04-18 10:19:10 946

nagyon-nagyon szép ez a macs:))

a szerződés is rendben van, az ivartalanítás költsége a vevőt terheli, ha a tenyésztőnél, akkor +ba kell fizetni. legalábbis nálam és "körülöttem" így van. sőt az se mindegy ki végzi el a műtétet, tőlem törzskönyv csak akkor megy ki, ha a saját dokim végzi el!!

A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-17 19:05:22 940
:)
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-17 19:01:56 939

Igen ismerem a helyzetet.

 

Nagyot nőtt ám a kis lógófüllencs...))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!