Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-04-17 19:01:56 939

Igen ismerem a helyzetet.

 

Nagyot nőtt ám a kis lógófüllencs...))))

A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-17 18:42:22 937
Mielőtt megvettem, körülnéztem és három tenyésztőről sikerült beszereznem információt, ebből kettővel beszéltem. Mindkettőnél hasonló kondíciókkal lehetett macshoz jutni!
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-17 18:36:29 936

Szia!

Régen jártál itt!

 

Belinkelem a  Macskaneveket,ott többen is tenyésztenek,biztos el tudják mondani ezeknek a szerződéseknek a miértjét.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9060011

 

Mondjuk ez magánvélemény,de nem biztos,hogy ilyen feltételekkel megvennék cicát,annak ellenére,hogy nem tenyésztek.

Ha meg arra veszem,akkor ezt megmondom a tenyésztőnek.

 

Itt most kapásból,Szuszmok tenyészt,de nem hiszem,hogy ma már jön ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!