|
|
|
|
 |
ziko3
2005-04-17 19:01:56
|
939
|
Igen ismerem a helyzetet.
Nagyot nőtt ám a kis lógófüllencs...)))) |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-04-17 18:42:22
|
937
|
| Mielőtt megvettem, körülnéztem és három tenyésztőről sikerült beszereznem információt, ebből kettővel beszéltem. Mindkettőnél hasonló kondíciókkal lehetett macshoz jutni! |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-04-17 18:36:29
|
936
|
Szia!
Régen jártál itt!
Belinkelem a Macskaneveket,ott többen is tenyésztenek,biztos el tudják mondani ezeknek a szerződéseknek a miértjét.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9060011
Mondjuk ez magánvélemény,de nem biztos,hogy ilyen feltételekkel megvennék cicát,annak ellenére,hogy nem tenyésztek.
Ha meg arra veszem,akkor ezt megmondom a tenyésztőnek.
Itt most kapásból,Szuszmok tenyészt,de nem hiszem,hogy ma már jön ide. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|