|
|
|
|
 |
venge
2005-04-17 18:42:22
|
937
|
| Mielőtt megvettem, körülnéztem és három tenyésztőről sikerült beszereznem információt, ebből kettővel beszéltem. Mindkettőnél hasonló kondíciókkal lehetett macshoz jutni! |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2005-04-17 18:36:29
|
936
|
Szia!
Régen jártál itt!
Belinkelem a Macskaneveket,ott többen is tenyésztenek,biztos el tudják mondani ezeknek a szerződéseknek a miértjét.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9060011
Mondjuk ez magánvélemény,de nem biztos,hogy ilyen feltételekkel megvennék cicát,annak ellenére,hogy nem tenyésztek.
Ha meg arra veszem,akkor ezt megmondom a tenyésztőnek.
Itt most kapásból,Szuszmok tenyészt,de nem hiszem,hogy ma már jön ide. |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-04-17 18:25:30
|
935
|
Sziasztok!
Van köztetek macskatenyésztő?
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok: októberben vettem a páromnak egy skót lógófülű cicát és a tenyésztő aláíratott egy szerződést, hogy a macskát -ha eléri a megfelelő kort- ivartalanítani kell, a törzskönyvét, csak akkor kapjuk meg! Szabályos ilyet kikötni? Az az érzésem, hogy ez azért van, hogy bizonyos fajták tenyésztése ne terjedjen el az országban! Ezzel én is egyetértek, de szerintem ez úgy lenne reális, ha a tulajdonos, még mielőtt eladná, ivartalanítaná a cicát, hogy ez ne az én költségeimet terhelje! Meg valahogy, ilyet szerződésbe kikötni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|