Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2005-04-17 21:30:52 945

Teljesen korrekt egy ilyen szerződés, bár az a tenyésztő aki biztosra akar menni maga ivartalaníttatja a kölykeit mielőtt gazdinak adná. Mi is így teszünk. :-)

 

ziko3 Creative Commons License 2005-04-17 18:36:29 936

Szia!

Régen jártál itt!

 

Belinkelem a  Macskaneveket,ott többen is tenyésztenek,biztos el tudják mondani ezeknek a szerződéseknek a miértjét.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9060011

 

Mondjuk ez magánvélemény,de nem biztos,hogy ilyen feltételekkel megvennék cicát,annak ellenére,hogy nem tenyésztek.

Ha meg arra veszem,akkor ezt megmondom a tenyésztőnek.

 

Itt most kapásból,Szuszmok tenyészt,de nem hiszem,hogy ma már jön ide.

A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-17 18:25:30 935

Sziasztok!

 

Van köztetek macskatenyésztő?

A következő kérdéssel fordulnék hozzátok: októberben vettem a páromnak egy skót lógófülű cicát és a tenyésztő aláíratott egy szerződést, hogy a macskát -ha eléri a megfelelő kort- ivartalanítani kell, a törzskönyvét, csak akkor kapjuk meg! Szabályos ilyet kikötni? Az az érzésem, hogy ez azért van, hogy bizonyos fajták tenyésztése ne terjedjen el az országban! Ezzel én is egyetértek, de szerintem ez úgy lenne reális, ha a tulajdonos, még mielőtt eladná, ivartalanítaná a cicát, hogy ez ne az én költségeimet terhelje! Meg valahogy, ilyet szerződésbe kikötni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!