Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-18 11:07:09 149
Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv!
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-17 18:14:49 146

Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!

Bennt vagy egész nap?

Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-04-14 10:15:33 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!