|
|
|
|
 |
mullerp
2005-04-18 11:07:09
|
149
|
| Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv! |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-04-17 18:14:49
|
146
|
Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!
Bennt vagy egész nap? |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-04-14 10:15:33
|
140
|
Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)
Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|