|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-17 18:36:37
|
227
|
Már csak az az egy ciki van, hogy erről a fényképezőgépről senki sem beszélt. :D :D :D
Nem Canon 300D, hanem Olympus E-300! :) Tessék figyelmesen olvasni, irgum-burgum! |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-17 17:59:28
|
226
|
Idézet a következő honlap tesztjéről: http://www.dpreview.com/reviews/canoneos300d/ The EOS 300D's plastic body is just one of the elements used to reduce the cost of the camera... tehát plastic body |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|