|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-17 10:49:07
|
225
|
| :))) Hééé....! Tényleg! Akkor viszont nem tudom miröl olvastam.. Annak idején elég sokat olvasgattam, hogy milyen gépet vegyek... Viszont a kellemetlen fogást fentartom.. :) |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-17 00:37:12
|
224
|
| Ez igen érdekes, mert fém váza van. :) A bajonettet gondolom nem a műanyag burkolathoz építik hozzá, hanem az a váz része. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-16 22:02:13
|
223
|
| e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|