Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-17 10:49:07 225
:))) Hééé....! Tényleg! Akkor viszont nem tudom miröl olvastam.. Annak idején elég sokat olvasgattam, hogy milyen gépet vegyek... Viszont a kellemetlen fogást fentartom.. :)
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-17 00:37:12 224
Ez igen érdekes, mert fém váza van. :) A bajonettet gondolom nem a műanyag burkolathoz építik hozzá, hanem az a váz része.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-16 22:02:13 223
e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!