Keresés

Részletes keresés

karcos01 Creative Commons License 2005-04-17 22:05:02 231
köszi a tanácsot !

én meg pont azt olvastam róla, hogy milyen kellemes fogású
de mielőtt veszek kézbe fogom venni mindkettőt
de valszeg a 350d-nél maradok
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-17 00:37:12 224
Ez igen érdekes, mert fém váza van. :) A bajonettet gondolom nem a műanyag burkolathoz építik hozzá, hanem az a váz része.
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-16 22:02:13 223
e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki...
Előzmény:
karcos01 Creative Commons License 2005-04-16 15:00:45 220
az okoskodást csak úgy viccesen értettem :)
nem annyira fotózom inkább képeket csinálok ps-segítségével pl
olympus 740 uz-ét használok de tervezem 350 d-ét vagy e-300 vételét hamarosan

ilyesmiket csinálok pl:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!