|
|
|
|
 |
karcos01
2005-04-17 22:05:02
|
231
|
köszi a tanácsot !
én meg pont azt olvastam róla, hogy milyen kellemes fogású de mielőtt veszek kézbe fogom venni mindkettőt de valszeg a 350d-nél maradok |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-17 00:37:12
|
224
|
| Ez igen érdekes, mert fém váza van. :) A bajonettet gondolom nem a műanyag burkolathoz építik hozzá, hanem az a váz része. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-16 22:02:13
|
223
|
| e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki... |
|
Előzmény:
 |
karcos01
2005-04-16 15:00:45
|
220
|
az okoskodást csak úgy viccesen értettem :) nem annyira fotózom inkább képeket csinálok ps-segítségével pl olympus 740 uz-ét használok de tervezem 350 d-ét vagy e-300 vételét hamarosan
ilyesmiket csinálok pl:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|