Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-16 22:02:13 223
e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki...
toth-abri Creative Commons License 2005-04-16 21:22:24 222

Tényleg jó, látszik, hogy van elképzelésed!

 

Sok szerencsét a gépvásárláshoz! Nem könnyű döntés igaz? Én annak idején majdnem Canon 300D-t vettem, aztán D70 lett belőle.

laja30 Creative Commons License 2005-04-16 17:06:34 221
Hát erről fogalmam sincs, hogy mi, de nagyon jól néz ki... :)
A hozzászólás:
karcos01 Creative Commons License 2005-04-16 15:00:45 220
az okoskodást csak úgy viccesen értettem :)
nem annyira fotózom inkább képeket csinálok ps-segítségével pl
olympus 740 uz-ét használok de tervezem 350 d-ét vagy e-300 vételét hamarosan

ilyesmiket csinálok pl:
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-16 10:53:42 219

Üdvözlünk a klubban!

 

Mi sem vagyunk olyan okosak, és nem is kell semmi különöset írni, örülünk, hogy rátaláltál a topikra!

 

Azt azért mondd el, hogy mit és mivel szoktál fényképezni! :-)

 

És ha gondolod tölts fel egy-két képet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!