|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-16 22:02:13
|
223
|
| e-300-nál vigyázz! Néhány külföldi fórumon olvastam, hogy kiszakadt a műanyag borítás egy nagyobb objektív súlya alatt...:(( Nem tudom mennyire valós a dolog, de azé' érdekes. Meg az sem tetszik, hogy olyan kis keskeny, nincs rajta jó fogás. Én annak idején gondolkoztam rajta, de valahogy elment a kedvem.. Szerintem valahol próbáld ki... |
|
 |
toth-abri
2005-04-16 21:22:24
|
222
|
Tényleg jó, látszik, hogy van elképzelésed!
Sok szerencsét a gépvásárláshoz! Nem könnyű döntés igaz? Én annak idején majdnem Canon 300D-t vettem, aztán D70 lett belőle. |
|
 |
laja30
2005-04-16 17:06:34
|
221
|
| Hát erről fogalmam sincs, hogy mi, de nagyon jól néz ki... :) |
|
A hozzászólás:
 |
karcos01
2005-04-16 15:00:45
|
220
|
az okoskodást csak úgy viccesen értettem :) nem annyira fotózom inkább képeket csinálok ps-segítségével pl olympus 740 uz-ét használok de tervezem 350 d-ét vagy e-300 vételét hamarosan
ilyesmiket csinálok pl:
 |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-16 10:53:42
|
219
|
Üdvözlünk a klubban!
Mi sem vagyunk olyan okosak, és nem is kell semmi különöset írni, örülünk, hogy rátaláltál a topikra!
Azt azért mondd el, hogy mit és mivel szoktál fényképezni! :-)
És ha gondolod tölts fel egy-két képet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|