|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-16 10:53:42
|
219
|
Üdvözlünk a klubban!
Mi sem vagyunk olyan okosak, és nem is kell semmi különöset írni, örülünk, hogy rátaláltál a topikra!
Azt azért mondd el, hogy mit és mivel szoktál fényképezni! :-)
És ha gondolod tölts fel egy-két képet! |
|
A hozzászólás:
 |
karcos01
2005-04-16 09:57:49
|
218
|
szevasztok
most vettem észre, hogy van ilyan topik és miután én is Nyíregyházán élek gondoltam bejelentkezem hirtelen beleokoskodni nemtudok egyik témába sem szóval mára ennyi
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|