Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-16 10:53:42 219

Üdvözlünk a klubban!

 

Mi sem vagyunk olyan okosak, és nem is kell semmi különöset írni, örülünk, hogy rátaláltál a topikra!

 

Azt azért mondd el, hogy mit és mivel szoktál fényképezni! :-)

 

És ha gondolod tölts fel egy-két képet!

A hozzászólás:
karcos01 Creative Commons License 2005-04-16 09:57:49 218
szevasztok

most vettem észre, hogy van ilyan topik
és miután én is Nyíregyházán élek gondoltam bejelentkezem
hirtelen beleokoskodni nemtudok egyik témába sem szóval mára ennyi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!