Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
moonshadow Creative Commons License 2005-04-15 20:46:48 76

Drivytet majd megkérdezem a tesómtól mennyiért csinálták náluk.

A vakolatra emlékszem, díjoldalon 930/nm+áfa volt a cementes,

a gipszes pedig 990ft/nm+áfa, plusz az anyag, amit nem tudok fejből, hogy mennyi volt.

Anyagot is tudnak beszerezni, mivel gyári kedvezményük van rá, de nem tesznek rá pluszban árat, hanem közvetlenül a gyári számlát fizettették.

Ami még tetszett, hogy az árajánlatot eleve úgy adták, hogy konkrétan megmérték a mennyiséget és az user kapott belőle egy példányt amit ellenőrizhetett.

Van weblapjuk is, www.vakolunk.hu ott vannak elérhetőségek.

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-04-15 16:29:18 74

Szia moonshadow!

 

Esetleg mondanál árakat is?

 

Pl m2 re dryvitozás, vakolás stb.

 

Üdv


Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!