|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
moonshadow
2005-04-15 20:46:48
|
76
|
Drivytet majd megkérdezem a tesómtól mennyiért csinálták náluk.
A vakolatra emlékszem, díjoldalon 930/nm+áfa volt a cementes,
a gipszes pedig 990ft/nm+áfa, plusz az anyag, amit nem tudok fejből, hogy mennyi volt.
Anyagot is tudnak beszerezni, mivel gyári kedvezményük van rá, de nem tesznek rá pluszban árat, hanem közvetlenül a gyári számlát fizettették.
Ami még tetszett, hogy az árajánlatot eleve úgy adták, hogy konkrétan megmérték a mennyiséget és az user kapott belőle egy példányt amit ellenőrizhetett.
Van weblapjuk is, www.vakolunk.hu ott vannak elérhetőségek.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-04-15 16:29:18
|
74
|
Szia moonshadow!
Esetleg mondanál árakat is?
Pl m2 re dryvitozás, vakolás stb.
Üdv
Attila
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|