Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-04-15 18:28:22 75
Akkor már ebbe ( Építési normák, díjak, órabérek ) a topikba is légyszi! /Bocs, hogy belecsacsogtam!/
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2005-04-15 16:29:18 74

Szia moonshadow!

 

Esetleg mondanál árakat is?

 

Pl m2 re dryvitozás, vakolás stb.

 

Üdv


Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!