Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-14 17:09:06 142
Felegyhazi szuletesu vagyok, de ma mar csak Kecskemetre menet szoktam atutazni rajta!
A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-04-14 16:51:42 141
Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha?
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-04-14 10:15:33 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!