|
|
|
|
 |
mullerp
2005-04-14 17:09:06
|
142
|
| Felegyhazi szuletesu vagyok, de ma mar csak Kecskemetre menet szoktam atutazni rajta! |
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-04-14 16:51:42
|
141
|
| Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha? |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-04-14 10:15:33
|
140
|
Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)
Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|