Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-04-17 18:14:49 146

Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!

Bennt vagy egész nap?

venge Creative Commons License 2005-04-14 18:59:02 144
Hétfőn dolgozom ott utoljára, úgyhogy meg foglak keresni, most már tuti!
attila7575 Creative Commons License 2005-04-14 18:54:15 143
Nyugodj meg, aggodalomra semmi ok.
papugaja Creative Commons License 2005-04-14 16:51:42 141
Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha?
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-04-14 10:15:33 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-13 22:22:12 139
Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!