|
|
|
|
 |
venge
2005-04-17 18:14:49
|
146
|
Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!
Bennt vagy egész nap? |
|
 |
venge
2005-04-14 18:59:02
|
144
|
| Hétfőn dolgozom ott utoljára, úgyhogy meg foglak keresni, most már tuti! |
|
 |
attila7575
2005-04-14 18:54:15
|
143
|
| Nyugodj meg, aggodalomra semmi ok. |
|
 |
papugaja
2005-04-14 16:51:42
|
141
|
| Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha? |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-04-14 10:15:33
|
140
|
Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)
Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni... |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-04-13 22:22:12
|
139
|
| Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|