Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-14 10:15:33 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-13 22:22:12 139
Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül?
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-04-13 16:36:04 136
Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!