|
|
|
|
 |
mullerp
2005-04-14 10:15:33
|
140
|
Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)
Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni... |
|
A hozzászólás:
 |
attila7575
2005-04-13 22:22:12
|
139
|
| Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül? |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-04-13 16:36:04
|
136
|
| Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|