Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-14 06:21:14 215
Köszi
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-13 21:33:50 214

Na megvan a link:

 

http://dc.watch.impress.co.jp/cda/review/2005/04/07/1335.html

 

 

Előzmény:
laja30 Creative Commons License 2005-04-13 21:28:51 213

Ugyanilyen specifikációjú új objektívje van a Sigmának is. A dpreview-n belinkeltek egy japán honlapot, ahol egy csomó azonos kép van a Tamron és a Sigma 18-200-asával, meg a Sigma 18-125-ösével. A dpreview-n egy csomóan elemezték a képeket, és a konszenzus az volt, hogy a Sigma 18-200-asa sokkal jobb képminőségben, mint a Tamron. És mellesleg full zoomon is csak akkora fizikailag, mint a 18-125-ös.

 

Ha nem lenne már meg nekem a 18-125-ös meg egy régi, de kiváló 70-210-es Canon USM (f3.5-4.5), Megvenném a Sigmát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!