|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-13 21:28:51
|
213
|
Ugyanilyen specifikációjú új objektívje van a Sigmának is. A dpreview-n belinkeltek egy japán honlapot, ahol egy csomó azonos kép van a Tamron és a Sigma 18-200-asával, meg a Sigma 18-125-ösével. A dpreview-n egy csomóan elemezték a képeket, és a konszenzus az volt, hogy a Sigma 18-200-asa sokkal jobb képminőségben, mint a Tamron. És mellesleg full zoomon is csak akkora fizikailag, mint a 18-125-ös.
Ha nem lenne már meg nekem a 18-125-ös meg egy régi, de kiváló 70-210-es Canon USM (f3.5-4.5), Megvenném a Sigmát. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-13 21:02:55
|
212
|
A Tamron kihozott most egy univerzális objektívet: 18-200mm f/3,5 - 6,3. Ez az én gépemen 27-300 mm-nek felel meg, ami azt jelenti, hogy ha elég fény van, nem kell objektívet cserélni. Sőt ráadásul elég kompokt méret is.
És még a képek sem rosszak, szerintem jó rajza van. Mi a véleményetek? Nézzétek meg itt:
http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1030&message=12970493
Szerintem van Canon és Nikon bajonettel is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|