Keresés

Részletes keresés

laja30 Creative Commons License 2005-04-13 21:28:51 213

Ugyanilyen specifikációjú új objektívje van a Sigmának is. A dpreview-n belinkeltek egy japán honlapot, ahol egy csomó azonos kép van a Tamron és a Sigma 18-200-asával, meg a Sigma 18-125-ösével. A dpreview-n egy csomóan elemezték a képeket, és a konszenzus az volt, hogy a Sigma 18-200-asa sokkal jobb képminőségben, mint a Tamron. És mellesleg full zoomon is csak akkora fizikailag, mint a 18-125-ös.

 

Ha nem lenne már meg nekem a 18-125-ös meg egy régi, de kiváló 70-210-es Canon USM (f3.5-4.5), Megvenném a Sigmát.

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-13 21:02:55 212

A Tamron kihozott most egy univerzális objektívet: 18-200mm f/3,5 - 6,3. Ez az én gépemen 27-300 mm-nek felel meg, ami azt jelenti, hogy ha elég fény van, nem kell objektívet cserélni. Sőt ráadásul elég kompokt méret is.

 

És még a képek sem rosszak, szerintem jó rajza van. Mi a véleményetek? Nézzétek meg itt:

 

http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1030&message=12970493

 

Szerintem van Canon és Nikon bajonettel is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!