|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-13 19:59:55
|
211
|
| NA, ezzel én is így vagyok.. Bár néha még viszem magammal, hátha látok valamit, de egyre ritkábban. Mire előveszem úgyis késő. Egyébként kikaptak, tehát szépen fog kinézni a vonat....:( |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-13 19:52:28
|
210
|
| Ma korábban jöttem haza a munkából (Debrecen) és az intercity-n volt egy rakás rendőr és fradista. Nagyon kultúráltak voltak, inkább nem idéznék a beszélgetésükből. Éppen azt beszéltük a munkatársammal, ha kikapnak, akkor szétverik a várost vagy a vonatot hazafelé. ui.: amíg kompaktom volt, magammal hordtam, de manapság ez nem megy... |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-13 19:41:30
|
209
|
| Láttam ma egy sereg Fradistát, két nagy sereg rendör kiséretében.. Csak a francba ezzel a nagy géppel, meg a biztonságizáras táskával, mire előkaptam a busz (amin ültem) elrobogott.. Valki nem volt ott véletlenül? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|