Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 19:59:55 211
NA, ezzel én is így vagyok.. Bár néha még viszem magammal, hátha látok valamit, de egyre ritkábban. Mire előveszem úgyis késő. Egyébként kikaptak, tehát szépen fog kinézni a vonat....:(
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-13 19:52:28 210
Ma korábban jöttem haza a munkából (Debrecen) és az intercity-n volt egy rakás rendőr és fradista. Nagyon kultúráltak voltak, inkább nem idéznék a beszélgetésükből. Éppen azt beszéltük a munkatársammal, ha kikapnak, akkor szétverik a várost vagy a vonatot hazafelé. ui.: amíg kompaktom volt, magammal hordtam, de manapság ez nem megy...
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 19:41:30 209
Láttam ma egy sereg Fradistát, két nagy sereg rendör kiséretében.. Csak a francba ezzel a nagy géppel, meg a biztonságizáras táskával, mire előkaptam a busz (amin ültem) elrobogott.. Valki nem volt ott véletlenül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!