Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-04-13 22:22:12 139
Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül?
mullerp Creative Commons License 2005-04-13 16:53:33 137
Vazzz... csak nem a Dar***s Peksegnel? Csak mert a sogorom... :-)
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-04-13 16:36:04 136
Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető!
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-04-13 08:39:34 135
Mit dolgozol erre? Varlak... bar nem mindig vagyok a helyemen! De ha igen, akkor barki megmondja merre keress!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!