Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-13 17:21:25 208
nagyon OFF:

Erről a tesóm jut eszembe.

Egy találkozás alkalmával:

Tesóm: Látom fogytál! Hogy csináltad? Nem ettél?
Én: Aha
Tesóm: Hát úgy könnyű! :D

ON.
A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-04-13 11:16:00 207

Sziasztok !

 

Aszem nekem a legkönnyebb.

Se nőm, se pénzem. :-)

 

És nehogy azt mondja nekem valaki, hogy : Ja! Hát így könnyű!

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!