Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 10:58:18 206
Lassan nálunk is érik a dolog... Már kérdezgetem tőle, hogy melyik mobil tetszik neki...:))
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-13 09:28:36 205
Én csillivilli mobiltelefont vettem neki az E-1 előtt. :D :D :D
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-13 08:47:45 203

Egy kis könnyed téma.

 

Rendszeres látogatója vagyok a www.dpreview.com -nak. Sokszor olvasok olyan beírást, hogy hát "megvenném a gépet/objektívet csak a feleségem nem engedi... :(" Vagy, "most megrendeltem a VR 70-200 Nikkoromat, de nem tudom, hogy hogy mondjam meg a nejemnek." Erre azt tanácsolták neki, hogy vigye el vacsorázni, mondja meg ott. Erre boldogan a pali visszaír, hogy működött a dolog. Elvitte a feleségét vacsorázni, és közben kibökte, hogy mellesleg rendelt egy új objektívet, ami egy kicsit drága volt. A feleség nem szólt semmi rosszat, sőt kérdezősködött az objektívről, majd a végén kibökte: "Jó, akkor nekem mikor veszünk egy új pianínót?"

 

Erre egy másik fotós beír: "Mind ez semmi! Én nem rég vettem még egy D70-est és a feleségem még nem is tudja!"

 

De ma reggel jót nevettem amikor olvasom a beírás tárgyát:

 

"A feleségem belegyezett, hogy megvegyem a D2X-t..."

 

Majd megnyitom a thread-et, ami így folytatódik:

 

"... de először fel kell újítanom a fürdőszobát :("

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!