Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-13 09:28:36 205
Én csillivilli mobiltelefont vettem neki az E-1 előtt. :D :D :D
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 09:07:36 204
:)) Ez a módszer tetszik... Bár nálunk ez már vacsi nélkül is működik, csak rá kell kérdezni előtte, hogy pl: "Drágám! Mit szólnál egy új telefonhoz (ruhához, vagy bármi hasonló)?" Válasz: Jó lenne de kicsit drága!" És erre a kegyelemdöfés: "Áhh.. Ne is foglalkozz vele. Az új fotóscuccom árához képest semmiség. Szinte ingyen van!" :)) Szóval így is lehet...

De, ha meglátlak a nejeddel vacsizni abban az étteremben, ahová mi is megyünk, akkor tudni fogom, hogy valamit venni szeretnél!
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-13 08:47:45 203

Egy kis könnyed téma.

 

Rendszeres látogatója vagyok a www.dpreview.com -nak. Sokszor olvasok olyan beírást, hogy hát "megvenném a gépet/objektívet csak a feleségem nem engedi... :(" Vagy, "most megrendeltem a VR 70-200 Nikkoromat, de nem tudom, hogy hogy mondjam meg a nejemnek." Erre azt tanácsolták neki, hogy vigye el vacsorázni, mondja meg ott. Erre boldogan a pali visszaír, hogy működött a dolog. Elvitte a feleségét vacsorázni, és közben kibökte, hogy mellesleg rendelt egy új objektívet, ami egy kicsit drága volt. A feleség nem szólt semmi rosszat, sőt kérdezősködött az objektívről, majd a végén kibökte: "Jó, akkor nekem mikor veszünk egy új pianínót?"

 

Erre egy másik fotós beír: "Mind ez semmi! Én nem rég vettem még egy D70-est és a feleségem még nem is tudja!"

 

De ma reggel jót nevettem amikor olvasom a beírás tárgyát:

 

"A feleségem belegyezett, hogy megvegyem a D2X-t..."

 

Majd megnyitom a thread-et, ami így folytatódik:

 

"... de először fel kell újítanom a fürdőszobát :("

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!