|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-13 09:28:36
|
205
|
| Én csillivilli mobiltelefont vettem neki az E-1 előtt. :D :D :D |
|
 |
Bobby75
2005-04-13 09:07:36
|
204
|
:)) Ez a módszer tetszik... Bár nálunk ez már vacsi nélkül is működik, csak rá kell kérdezni előtte, hogy pl: "Drágám! Mit szólnál egy új telefonhoz (ruhához, vagy bármi hasonló)?" Válasz: Jó lenne de kicsit drága!" És erre a kegyelemdöfés: "Áhh.. Ne is foglalkozz vele. Az új fotóscuccom árához képest semmiség. Szinte ingyen van!" :)) Szóval így is lehet...
De, ha meglátlak a nejeddel vacsizni abban az étteremben, ahová mi is megyünk, akkor tudni fogom, hogy valamit venni szeretnél! |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-13 08:47:45
|
203
|
Egy kis könnyed téma.
Rendszeres látogatója vagyok a www.dpreview.com -nak. Sokszor olvasok olyan beírást, hogy hát "megvenném a gépet/objektívet csak a feleségem nem engedi... :(" Vagy, "most megrendeltem a VR 70-200 Nikkoromat, de nem tudom, hogy hogy mondjam meg a nejemnek." Erre azt tanácsolták neki, hogy vigye el vacsorázni, mondja meg ott. Erre boldogan a pali visszaír, hogy működött a dolog. Elvitte a feleségét vacsorázni, és közben kibökte, hogy mellesleg rendelt egy új objektívet, ami egy kicsit drága volt. A feleség nem szólt semmi rosszat, sőt kérdezősködött az objektívről, majd a végén kibökte: "Jó, akkor nekem mikor veszünk egy új pianínót?"
Erre egy másik fotós beír: "Mind ez semmi! Én nem rég vettem még egy D70-est és a feleségem még nem is tudja!"
De ma reggel jót nevettem amikor olvasom a beírás tárgyát:
"A feleségem belegyezett, hogy megvegyem a D2X-t..."
Majd megnyitom a thread-et, ami így folytatódik:
"... de először fel kell újítanom a fürdőszobát :(" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|