Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-04-13 16:36:04 136
Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető!
A hozzászólás:
mullerp Creative Commons License 2005-04-13 08:39:34 135
Mit dolgozol erre? Varlak... bar nem mindig vagyok a helyemen! De ha igen, akkor barki megmondja merre keress!
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-04-12 20:49:43 133

Uh, de marha vagyok!

Hát én most Kisteleken (is) dolgozom! Lehet, hogy szerdán megkereslek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!