Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-13 08:37:18 202
Bobby! Nem akartam erre célozni, de azért kösz, hogy megnézted a képeket! :-)
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 06:51:39 200
Sajna hozzászólni nem tudtam, mert nem vagyok regisztrálva... :( Amúgy jók a képek. A hosszú záridőseket állványról készítetted, vagy csak valamire rátetted a gépet?
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-13 00:12:38 199
Értettük a célzást.. Máris nézem..:))
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-12 23:18:32 198

Na jó, csak hogy én legyek a 200-adik, egy kicsit panaszkodok: feltöltöttem pár képet a fotovilag.hu-ra. Hát mit mondjak, a kutya se szagol rájuk, ami azt jelenti, hogy teljesen érdektelenek. Nos, meg kell érteni, hogy a jó kép kelti fel az érdeklődést. Ennyi...

 

Mindenesetre azt észrevettem, hogy ha a haver rak fel képet, akkor jönnek az értékelések...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!