|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-13 08:37:18
|
202
|
| Bobby! Nem akartam erre célozni, de azért kösz, hogy megnézted a képeket! :-) |
|
 |
Bobby75
2005-04-13 06:51:39
|
200
|
| Sajna hozzászólni nem tudtam, mert nem vagyok regisztrálva... :( Amúgy jók a képek. A hosszú záridőseket állványról készítetted, vagy csak valamire rátetted a gépet? |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-13 00:12:38
|
199
|
| Értettük a célzást.. Máris nézem..:)) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-12 23:18:32
|
198
|
Na jó, csak hogy én legyek a 200-adik, egy kicsit panaszkodok: feltöltöttem pár képet a fotovilag.hu-ra. Hát mit mondjak, a kutya se szagol rájuk, ami azt jelenti, hogy teljesen érdektelenek. Nos, meg kell érteni, hogy a jó kép kelti fel az érdeklődést. Ennyi...
Mindenesetre azt észrevettem, hogy ha a haver rak fel képet, akkor jönnek az értékelések... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|