|
|
|
|
 |
netizen
2005-04-12 19:30:19
|
21
|
| ep ez a kalkulus meg jois lehetne, csak azt felejted el, hogy a magyar tarsadalom individualista, a kinai meg nemannyira. Kina vs magyarorszag ugyeben aztsem art megjegyezni, hogy kina technologiai teren sokkalta fejlettebb allam mint magyarorszag. |
|
A hozzászólás:
 |
Első Polgár
2005-04-12 19:22:40
|
20
|
nekem is ez jon ki a szemelyautok szamabol kiindulva, es a real GDP adat is erre mutat. van 770 millio aktiv, ebbol 10% munkanelkuli, marad 700 millio 700 millio fele mezogazdasz, azaz onfentarto, marad 350 millio europai ertelembe vett foglalkoztatott. ehhez hozajon 150 millio mezogazdasz, aki valojaban fekete munkaskent a varosban dolgozik ehberert. azaz van 500 millio munkas, akiknek van 50 millio autojuk, azaz 0.1 auto /foglalkoztatott magyarorszagon van 5 millio munkas, akinek van 2.5 millio autoja, azaz 0.5 auto/foglalkoztatott tehat a kinai realber 1/5-e a magyarnak.
|
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2005-04-12 19:04:01
|
16
|
| Elentmondásosak az adatok. A Mercer European survey of employment costs oldala szerint, a kínai átlagfizetés ötöde a magyarnak. Ráadásol ott az van, hogy a kínai olcsóbb, mint az indiai munkaerő. Érdekes mert a dátum április 11. Bizonyára van másik forrás is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|