|
|
|
|
 |
venge
2005-04-12 20:49:43
|
133
|
Uh, de marha vagyok!
Hát én most Kisteleken (is) dolgozom! Lehet, hogy szerdán megkereslek! |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-04-12 08:25:28
|
131
|
| Ha gondolod allj meg a Polgarmesteri Hivatalnal... keresd a copfost! |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-04-11 21:01:40
|
130
|
mullerp: Zenittel, Olympus kompakttal, Nikon F65-tel és D70-nel fotózok. Nem vagyok dilis (remélem), de nem volt szívem eladni egy gépem se. Objektívből mind a 4 slr-hez (2 zenit, 2 nikon) van objektívem 29 mm-től 300-ig (450 ekv-ig). Most ülök épp azokon a bizonyos tűkön, mert rendeltem egy nikkor 50/1.8-at és még kb másfél-két hét mire ideér. Hogy mit fotózok? Hát, sajnos (szerencsére?) szinte mindent, elég amatőr vagyok, keresem a helyem, és szeretek fotózni. Sajnos jó képem kevés van, inkább csak próbálkozgatok. A fotozz.hu-n fent van pár képem ugyancsak attila7575 név alatt.
Ja, szerdán megyek Kistelekre, de azt hiszem hogy csak átutazóban :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|