|
|
|
|
 |
Eurydike
2005-04-12 09:18:13
|
12
|
| Igyekszem mögélátni, de tényleg nem értem. Hát felhasználták, igen. Meg jól leszállt a tömegkultúrába. Meg jól megmagyarázták. Meg közhellyé kopott. Na jó, a politikai használattól nekem is forog a gyomrom, de a többit egyáltalán nem látom olyan tragikusnak. Legyen csak közhely, meg rockopera, meg tábortüzi dal. |
|
 |
Törölt nick
2005-04-12 08:34:37
|
11
|
Írd József Attila neve helyére valamelyik aktuális szented nevét és láss úgy a sorok mögé!
Ez így, ebben a formában kicsit nagyon durva volt. |
|
A hozzászólás:
 |
Bosco
2005-04-11 23:26:14
|
7
|
| Egy kicsit lássatok a sorok mögé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|