Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-04-12 08:25:28 131
Ha gondolod allj meg a Polgarmesteri Hivatalnal... keresd a copfost!
A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-04-11 21:01:40 130
mullerp:
Zenittel, Olympus kompakttal, Nikon F65-tel és D70-nel fotózok. Nem vagyok dilis (remélem), de nem volt szívem eladni egy gépem se. Objektívből mind a 4 slr-hez (2 zenit, 2 nikon) van objektívem 29 mm-től 300-ig (450 ekv-ig). Most ülök épp azokon a bizonyos tűkön, mert rendeltem egy nikkor 50/1.8-at és még kb másfél-két hét mire ideér.
Hogy mit fotózok? Hát, sajnos (szerencsére?) szinte mindent, elég amatőr vagyok, keresem a helyem, és szeretek fotózni. Sajnos jó képem kevés van, inkább csak próbálkozgatok. A fotozz.hu-n fent van pár képem ugyancsak attila7575 név alatt.

Ja, szerdán megyek Kistelekre, de azt hiszem hogy csak átutazóban :(
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-04-11 12:16:45 127
Udv Attila7575... Latod kicsit pang itt az elet, mindenki magaval van elfoglalva meg a csalad meg a munka, de majd csak bakancsba ugrunk es megyunk egyszermar valahova elfele ki a temeszetbebele! Szoval Udv! Mivel fotozol, mit fotozol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!