|
|
|
|
 |
venge
2005-04-12 20:54:09
|
134
|
| Szerintem ezt nem lett volna szabad elárulnod! Biztosan ki fog nyíratni minket! |
|
A hozzászólás:
 |
guzzy
2005-04-11 20:37:58
|
129
|
Uhh. Hát ettől a hongi garitol kicsit irtoznék, de hátha nem lesz semmi baj. Jo nagy pénz azért.
Az összeugrás meg tényleg várat magára. Én pl- pontosan ugy, ahogy lejjebb irták :)- család, stb elfoglaltság végett, még ide sem tudtam nagyon felnézni.
Vengével dolgoznunk kell, mint az állatoknak!
Rájöttünk, hogy a fönökünk maga Hitler! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|