Keresés

Részletes keresés

dropa Creative Commons License 2005-04-11 20:10:54 6
És mert hiányzik a véleményekből az alapvető tisztelet...
dropa Creative Commons License 2005-04-11 20:09:19 5

1. nem tudom

 

2. Mert felmérgelem magam az emberi hülyeségen. És az index ennek lesz lassan a gyűjtőhelye....

A hozzászólás:
Eurydike Creative Commons License 2005-04-11 20:06:20 4

Két dolgot nem értek:

1. Miért kéne elfelejteni? Miért baj, ha a csapból is JA folyik? Miért rosszabb ez, mint ha a csapból is a megasztár meg a nemtommilyen tévésorozat folyik?

2. És miért kell ezen a cikken felháborodni? Miért nem kell többé olvasni az Indexet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!