|
|
|
|
 |
dropa
2005-04-11 20:10:54
|
6
|
| És mert hiányzik a véleményekből az alapvető tisztelet... |
|
 |
dropa
2005-04-11 20:09:19
|
5
|
1. nem tudom
2. Mert felmérgelem magam az emberi hülyeségen. És az index ennek lesz lassan a gyűjtőhelye.... |
|
A hozzászólás:
 |
Eurydike
2005-04-11 20:06:20
|
4
|
Két dolgot nem értek:
1. Miért kéne elfelejteni? Miért baj, ha a csapból is JA folyik? Miért rosszabb ez, mint ha a csapból is a megasztár meg a nemtommilyen tévésorozat folyik?
2. És miért kell ezen a cikken felháborodni? Miért nem kell többé olvasni az Indexet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|