|
|
|
|
 |
gambitman
2005-04-12 00:01:52
|
9
|
| Igaza van Zsadon úrnak. Miért nem inkább a Holokausztról emlékezünk meg József Attila helyett... |
|
 |
Törölt nick
2005-04-11 19:52:25
|
1
|
Hát ha ez az agyatlan komolyan gondolta amit leírt és nem csak valami újkeletű mánia kifigurázása volt a mondanivalója...
Akkor csak azt tudom mondani, hogy bár apja felejtette volna el anyját mielőtt közösen összehozták ezt a hatalmas barmot. |
|
 |
Tombolda
2005-04-11 19:45:15
|
0
|
Nem kéne.
Azért ide írok egy 0-ást. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|