Keresés

Részletes keresés

gambitman Creative Commons License 2005-04-12 00:01:52 9
Igaza van Zsadon úrnak. Miért nem inkább a Holokausztról emlékezünk meg József Attila helyett...
Törölt nick Creative Commons License 2005-04-11 19:52:25 1

Hát ha ez az agyatlan komolyan gondolta amit leírt és nem csak valami újkeletű mánia kifigurázása volt a mondanivalója...

Akkor csak azt tudom mondani, hogy bár apja felejtette volna el anyját mielőtt közösen összehozták ezt a hatalmas barmot.

Tombolda Creative Commons License 2005-04-11 19:45:15 0

Nem kéne.

Azért ide írok egy 0-ást.

A hozzászólás:
dropa Creative Commons License 2005-04-11 19:34:32 -

A holnapi naptól az alábbi írás miatt nem látogatom többé az Indexet:

 

 

 

El kéne felejteni József Attilát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!