Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-11 14:17:33 196

"...mekkora szóródási kört tűrsz meg..." ez nem a blendétől függ?

 

"...de nem úgy ismertelek meg, akinek ez elég lenne...Szerencsére" remélem nem ismertél félre! :-)

 

Tegnap gyakoroltam, és végül is egy-két kép sikerült élesre, csak azt hiszem pontosan ki kell dolgozni az objektív tartásának technikáját.

 

Egyébként, te hogy dolgozol? Nap közben mikor tudsz internetezni?

 

Itt NYíregyházán hogy állnak a tűzoltóságnál ahhoz, ha valaki egy tűzesetnél megjeneik fotózni?

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-11 14:11:50 194
Az élesség ugye elég szubjektív dolog, mekkora méretben akarod élesnek látni, mekkora szóródási kört tűrsz meg, de szerintem olyan élességet elérni, amilyenre neked szükséged van, olyat szerintem nem érsz el ezekkel a paraméterekkel. Olyan netre-fellökős-kisméretűs-családi-hobbikép esetén lehet, de nem úgy ismertelek meg, akinek ez elég lenne...Szerencsére.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-11 11:36:14 192
Szerintetek meg lehet tanulni 1/125-del fotózni 300mm-es (ekv.) telével bemozdulásmentesen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!