|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-11 14:17:33
|
196
|
"...mekkora szóródási kört tűrsz meg..." ez nem a blendétől függ?
"...de nem úgy ismertelek meg, akinek ez elég lenne...Szerencsére" remélem nem ismertél félre! :-)
Tegnap gyakoroltam, és végül is egy-két kép sikerült élesre, csak azt hiszem pontosan ki kell dolgozni az objektív tartásának technikáját.
Egyébként, te hogy dolgozol? Nap közben mikor tudsz internetezni?
Itt NYíregyházán hogy állnak a tűzoltóságnál ahhoz, ha valaki egy tűzesetnél megjeneik fotózni? |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-11 14:11:50
|
194
|
| Az élesség ugye elég szubjektív dolog, mekkora méretben akarod élesnek látni, mekkora szóródási kört tűrsz meg, de szerintem olyan élességet elérni, amilyenre neked szükséged van, olyat szerintem nem érsz el ezekkel a paraméterekkel. Olyan netre-fellökős-kisméretűs-családi-hobbikép esetén lehet, de nem úgy ismertelek meg, akinek ez elég lenne...Szerencsére. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-11 11:36:14
|
192
|
| Szerintetek meg lehet tanulni 1/125-del fotózni 300mm-es (ekv.) telével bemozdulásmentesen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|