|
|
|
|
 |
attila7575
2005-04-11 21:01:40
|
130
|
mullerp: Zenittel, Olympus kompakttal, Nikon F65-tel és D70-nel fotózok. Nem vagyok dilis (remélem), de nem volt szívem eladni egy gépem se. Objektívből mind a 4 slr-hez (2 zenit, 2 nikon) van objektívem 29 mm-től 300-ig (450 ekv-ig). Most ülök épp azokon a bizonyos tűkön, mert rendeltem egy nikkor 50/1.8-at és még kb másfél-két hét mire ideér. Hogy mit fotózok? Hát, sajnos (szerencsére?) szinte mindent, elég amatőr vagyok, keresem a helyem, és szeretek fotózni. Sajnos jó képem kevés van, inkább csak próbálkozgatok. A fotozz.hu-n fent van pár képem ugyancsak attila7575 név alatt.
Ja, szerdán megyek Kistelekre, de azt hiszem hogy csak átutazóban :( |
|
A hozzászólás:
 |
mullerp
2005-04-11 12:16:45
|
127
|
| Udv Attila7575... Latod kicsit pang itt az elet, mindenki magaval van elfoglalva meg a csalad meg a munka, de majd csak bakancsba ugrunk es megyunk egyszermar valahova elfele ki a temeszetbebele! Szoval Udv! Mivel fotozol, mit fotozol? |
|
Előzmény:
 |
attila7575
2005-04-09 21:56:03
|
126
|
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a társasághoz! Szegedi vagyok, de mozgok erre-arra a megyében (mint Frodóék :] ), akárhol is találkoztok, el tudnék menni (vinni is másokat egy kisméretű autóval). Mártély egy szuper hely, sokat jártam arra. Lesz valamikor találkozó? Jó lenne egy jó kis fotós baráti kört összehozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|