|
|
|
|
 |
laja30
2005-04-11 14:15:20
|
195
|
| Megtanulni, úgy hogy minden kép éles legyen, nem lehet. Próbálkozni lehet, és lesz köztük éles is. |
|
 |
300eoss
2005-04-11 14:11:50
|
194
|
| Az élesség ugye elég szubjektív dolog, mekkora méretben akarod élesnek látni, mekkora szóródási kört tűrsz meg, de szerintem olyan élességet elérni, amilyenre neked szükséged van, olyat szerintem nem érsz el ezekkel a paraméterekkel. Olyan netre-fellökős-kisméretűs-családi-hobbikép esetén lehet, de nem úgy ismertelek meg, akinek ez elég lenne...Szerencsére. |
|
 |
Bobby75
2005-04-11 14:05:01
|
193
|
| Ezek szerint neked még nem megy..... Végigfotóztam egy délelőttöt a vakuval felszerelt géppel.... A képek szuperek, de a csuklóm úgy fáj.....:( |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-11 11:36:14
|
192
|
| Szerintetek meg lehet tanulni 1/125-del fotózni 300mm-es (ekv.) telével bemozdulásmentesen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|