Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-04-12 16:17:43 123

Szerbusz Medwe!

Írok árakat ide is, ha akarod, de emilben is küldök.

Sajna csak azzal tudunk bótolni amit közvetlenül Hozzád tudok küldeni, vagy tudok diszpót adni a gyárba és a fuvart megszervezed pl. Gödöllőn. Most akció van még cserépre 19-ig!!!!

Üdv Devon!

Az YTONG ab Halmajugra, Gyöngyös mellett lista -16%. Diszpót adnék.

Zsindely kb 1450-től, helyszínre szállítva. IKO (belga, balga :-)

Na irány a teniszpálya, mert fontosabb dolgok is vannak mint az építkezés ;-)

Különben lefelé mennek az építőanyag árak, szóval örülhettek kedves Vásárlók.

Én meg vasárnap nyitok ki direkt :-P

 

A hozzászólás:
MedweSpali Creative Commons License 2005-04-10 18:02:40 119

Sziasztok! Új ember vagyok itt, de igen sokat fogtok még hallani rólam... Valkón akarunk egy kis tip-top házacskát felépíteni occo-occo, ahogy a kínaiak mondják. Hetek óta csak számolok,meg számolok, meg izzadok a számolás végén, meg kerülget a szívizomgörcs... És néha felteszem a kérdést: valóban érdemes? Szóval RS hogyan akarod?Szgéphez és nethez nagyon béna vagyok. Van egy tervem+egy tételes árajánlat kérőm. Ebből én már kiszámoltam ezt-azt mennyiségileg, remélem jól. Ezeket írjam meg? Küldjek külön emilt? (Akkor a többiek nem látják fantasztikus akciós áraidat=rosszabbul fog menni a bót.)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!