|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-04-12 16:17:43
|
123
|
Szerbusz Medwe!
Írok árakat ide is, ha akarod, de emilben is küldök.
Sajna csak azzal tudunk bótolni amit közvetlenül Hozzád tudok küldeni, vagy tudok diszpót adni a gyárba és a fuvart megszervezed pl. Gödöllőn. Most akció van még cserépre 19-ig!!!!
Üdv Devon!
Az YTONG ab Halmajugra, Gyöngyös mellett lista -16%. Diszpót adnék.
Zsindely kb 1450-től, helyszínre szállítva. IKO (belga, balga :-)
Na irány a teniszpálya, mert fontosabb dolgok is vannak mint az építkezés ;-)
Különben lefelé mennek az építőanyag árak, szóval örülhettek kedves Vásárlók.
Én meg vasárnap nyitok ki direkt :-P
|
|
A hozzászólás:
 |
MedweSpali
2005-04-10 18:02:40
|
119
|
Sziasztok! Új ember vagyok itt, de igen sokat fogtok még hallani rólam... Valkón akarunk egy kis tip-top házacskát felépíteni occo-occo, ahogy a kínaiak mondják. Hetek óta csak számolok,meg számolok, meg izzadok a számolás végén, meg kerülget a szívizomgörcs... És néha felteszem a kérdést: valóban érdemes? Szóval RS hogyan akarod?Szgéphez és nethez nagyon béna vagyok. Van egy tervem+egy tételes árajánlat kérőm. Ebből én már kiszámoltam ezt-azt mennyiségileg, remélem jól. Ezeket írjam meg? Küldjek külön emilt? (Akkor a többiek nem látják fantasztikus akciós áraidat=rosszabbul fog menni a bót.)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|