|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-10 17:27:05
|
190
|
| Telénél ha rajta van, akkor az odaszánt fénymennyiséget sokkal nagyobb területen szórja szét, tehát igen, alulexponáltságot okoz(hat). |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-10 16:58:22
|
189
|
| És, szerinted árt ha telénél is rajtahagyom? Gondolom, mivel szórja a fényt sötét lehet.... |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2005-04-10 16:33:47
|
188
|
| Ha nem teszed fel nagylátószögnél, akkor elvileg az obi többet lát, mint amit a vaku bevilágít, azaz a kép szélei sötétebbek lesznek. Próbáld ki egy fehér falon, gonolom most egész nap a családot riogatod a villogással úgyis :-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|