Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-10 17:27:05 190
Telénél ha rajta van, akkor az odaszánt fénymennyiséget sokkal nagyobb területen szórja szét, tehát igen, alulexponáltságot okoz(hat).
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-10 16:58:22 189
És, szerinted árt ha telénél is rajtahagyom? Gondolom, mivel szórja a fényt sötét lehet....
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2005-04-10 16:33:47 188
Ha nem teszed fel nagylátószögnél, akkor elvileg az obi többet lát, mint amit a vaku bevilágít, azaz a kép szélei sötétebbek lesznek. Próbáld ki egy fehér falon, gonolom most egész nap a családot riogatod a villogással úgyis :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!