Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-10 16:58:22 189
És, szerinted árt ha telénél is rajtahagyom? Gondolom, mivel szórja a fényt sötét lehet....
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-10 16:33:47 188
Ha nem teszed fel nagylátószögnél, akkor elvileg az obi többet lát, mint amit a vaku bevilágít, azaz a kép szélei sötétebbek lesznek. Próbáld ki egy fehér falon, gonolom most egész nap a családot riogatod a villogással úgyis :-))
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-10 16:20:29 187
Na.. Egy akadályt sikerült átlépnem.. Megvan az FL-40 vaku:))) Mit is mondjak?? Olyan mit egy lórúgás...:) Főleg, ha a belsővel együtt használom. Szerintetek a nagylátó feltétet mikor érdemes felrakni rá? Csak, ha nagylátó módban használom, vagy akkor sem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!