|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-10 16:33:47
|
188
|
| Ha nem teszed fel nagylátószögnél, akkor elvileg az obi többet lát, mint amit a vaku bevilágít, azaz a kép szélei sötétebbek lesznek. Próbáld ki egy fehér falon, gonolom most egész nap a családot riogatod a villogással úgyis :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-10 16:20:29
|
187
|
| Na.. Egy akadályt sikerült átlépnem.. Megvan az FL-40 vaku:))) Mit is mondjak?? Olyan mit egy lórúgás...:) Főleg, ha a belsővel együtt használom. Szerintetek a nagylátó feltétet mikor érdemes felrakni rá? Csak, ha nagylátó módban használom, vagy akkor sem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|