Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-04-10 13:44:49 35
Arcát nem láttam, mert telefonon mondta el, de a hangja alapján tök korrekt ötletnek találta. :o)
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2005-04-10 13:42:26 34
Ja arra csak azert nem reagaltam mert annyira magaert beszel a hulyesege... kivancsi vagyok milyen vastag az arcan a bor annak aki ezt elo merte adni...
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-04-10 11:27:20 33
Nekem az ugrás sok (2.8 m és 4.7 m), meg az a "remek" megoldás, hogy megveszem a nagyot és kapok néhány, semmire sem használható darabot. :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!