|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-04-10 13:44:49
|
35
|
| Arcát nem láttam, mert telefonon mondta el, de a hangja alapján tök korrekt ötletnek találta. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2005-04-10 13:42:26
|
34
|
| Ja arra csak azert nem reagaltam mert annyira magaert beszel a hulyesege... kivancsi vagyok milyen vastag az arcan a bor annak aki ezt elo merte adni... |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-04-10 11:27:20
|
33
|
| Nekem az ugrás sok (2.8 m és 4.7 m), meg az a "remek" megoldás, hogy megveszem a nagyot és kapok néhány, semmire sem használható darabot. :o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|