Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2005-04-10 13:42:26 34
Ja arra csak azert nem reagaltam mert annyira magaert beszel a hulyesege... kivancsi vagyok milyen vastag az arcan a bor annak aki ezt elo merte adni...
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-04-10 11:27:20 33
Nekem az ugrás sok (2.8 m és 4.7 m), meg az a "remek" megoldás, hogy megveszem a nagyot és kapok néhány, semmire sem használható darabot. :o)
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2005-04-10 11:16:20 32
Hat nemelyik ceg nem a cm-ben szokasos mereteket hasznalja, az a szerencse hogy meg a pinceszint sincs meg, igy nem gond hogy 2-3 centivel elter a meret, majd szolunk hogy ugy rakjak az athidalot. A muanyag ablaknal nemigen volt ilyen problema (itthon gyartjak), de mar a belteri ajtoknal is, meg a bejaratik egy reszenel is (vszinu inch-bol vagy mas hulye mertekegysegbol kozelitett) meretek voltak.
Mi gondolkoztunk meg egy szemelybejaros garazskapun, de az tobb mint 3x-os lett volna ill. az alaparhoz kepest is tobb mint ketszeres (ugyanott, a tobbi papirnak meg nem ertem a vegere). De nem letkerdes, ugyis van egy tartalek athidalo tervezve ha nagyon akarunk majd kijaratot - csak azert az arkulonbseg meglepett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!