|
|
|
|
 |
Axióma
2005-04-10 13:42:26
|
34
|
| Ja arra csak azert nem reagaltam mert annyira magaert beszel a hulyesege... kivancsi vagyok milyen vastag az arcan a bor annak aki ezt elo merte adni... |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-04-10 11:27:20
|
33
|
| Nekem az ugrás sok (2.8 m és 4.7 m), meg az a "remek" megoldás, hogy megveszem a nagyot és kapok néhány, semmire sem használható darabot. :o) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2005-04-10 11:16:20
|
32
|
Hat nemelyik ceg nem a cm-ben szokasos mereteket hasznalja, az a szerencse hogy meg a pinceszint sincs meg, igy nem gond hogy 2-3 centivel elter a meret, majd szolunk hogy ugy rakjak az athidalot. A muanyag ablaknal nemigen volt ilyen problema (itthon gyartjak), de mar a belteri ajtoknal is, meg a bejaratik egy reszenel is (vszinu inch-bol vagy mas hulye mertekegysegbol kozelitett) meretek voltak. Mi gondolkoztunk meg egy szemelybejaros garazskapun, de az tobb mint 3x-os lett volna ill. az alaparhoz kepest is tobb mint ketszeres (ugyanott, a tobbi papirnak meg nem ertem a vegere). De nem letkerdes, ugyis van egy tartalek athidalo tervezve ha nagyon akarunk majd kijaratot - csak azert az arkulonbseg meglepett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|