|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-04-10 11:02:53
|
31
|
Kösz. Mi szekcionáltat keresünk, az Eurokapu volt a legolcsóbb. Aztán onnan felfele a csillagos ég. Legjobban az tetszett, hogy egyik helyen 2760 és 4700 széles ajtók közül lehet választani. Egyik 170 e, másik 3xx e. Mondta a boltos, rákérdez, lehet-e "egyedi" (kb. 3 m) szélességű ajtót rendelni. Nagy örömmel hívott, hogy lehet, megvesszük a széleset, levágják a felesleget de "természetesen a levágott részt is megkapják". :o) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2005-04-09 23:56:51
|
28
|
| Legegyszerubb billeno. Eddig 70e koruli minimalis arakat tudtam, ezt eppen 70+afa alaparon mondtak volna, most 55e bruttoban. De meg korulnezek hogy mennyire emlekeztem jol... 15-eig el de elo kell szednem a papirjaimat ha pontosabb infot szeretnel (annyi remlik hogy 11. ker.) |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-04-09 18:36:38
|
27
|
| A garázskapu milyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|