|
|
|
|
 |
mullerp
2005-04-11 12:16:45
|
127
|
| Udv Attila7575... Latod kicsit pang itt az elet, mindenki magaval van elfoglalva meg a csalad meg a munka, de majd csak bakancsba ugrunk es megyunk egyszermar valahova elfele ki a temeszetbebele! Szoval Udv! Mivel fotozol, mit fotozol? |
|
A hozzászólás:
 |
attila7575
2005-04-09 21:56:03
|
126
|
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a társasághoz! Szegedi vagyok, de mozgok erre-arra a megyében (mint Frodóék :] ), akárhol is találkoztok, el tudnék menni (vinni is másokat egy kisméretű autóval). Mártély egy szuper hely, sokat jártam arra. Lesz valamikor találkozó? Jó lenne egy jó kis fotós baráti kört összehozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|